ثبت آگهی رایگان
آژانس مرداس گشت مجری رسمی تور در تمامی مسیرها
آرامش سفر مجری تورهای طبیعت گردی ، داخلی و خارجی
آژانس همسفر ماه و ستاره برگزار کننده بهترین تورها
اخذ ویزا آنلاین

رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان

9 / 10
از 279 کاربر
مرجع : بازدید : 6061
مطالب » دانستنیهای گردشگری » راهنمای سفر » یکشنبه 21 خرداد 1396 در 38 : 14
اگر شما نیز قصد سفر به باتومی در کشور گرجستان را دارید، حتما دانستن جایی برای سرو غذایی ایرانی بسیار جذاب خواهد بود؛ رستوران ایرانی اورانوس را در این پست به علاقه مندان شرکت در تور باتومی گرجستان معرفی می نماییم. لذت خوردن غذا های ایرانی برای کسانی که همیشه و هر جای دنیا طرفدار غذای ایرانی هستند را در رستوران اورانوس در شهر باتومی گرجستان تجربه نمایید. با کیفیت ترین غذا های ایرانی که در لیست و م ...
رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان

رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان

اگر شما نیز قصد سفر به باتومی در کشور گرجستان را دارید، حتما دانستن جایی برای سرو غذایی ایرانی بسیار جذاب خواهد بود؛ رستوران ایرانی اورانوس را در این پست به علاقه مندان شرکت در تور باتومی گرجستان معرفی می نماییم.

لذت خوردن غذا های ایرانی برای کسانی که همیشه و هر جای دنیا طرفدار غذای ایرانی هستند را در رستوران اورانوس در شهر باتومی گرجستان تجربه نمایید.

با کیفیت ترین غذا های ایرانی که در لیست و منوی رستوران اورانوس باتومی می بینید به شما ارائه خواهد شد؛ توجه داشته باشید قیمت ها برای سال 96 است و هر لاری در تاریخ امروز معادل 1640 تومان است. 

رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان

 برای آدرس نیز می توانید از مپ گوگل که در ذیل و کورکی و لوکشین دقیق این رستوران ایرانی در باتومی است استفاده نمایید. تلفن خط گرجستان مسئول رستوران اورانوس : 00995568422493 به نام آقا کریم.

 آدرس رستوران ایرانی اورانوس در باتومی :

آدرس رستوران ایرانی در باتومی گرجستان

تصویر رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان:

رستوران اورانوس در باتومی گرجستان

اشتراک گذاری برای دوستانتان :

مطلبهای مرتبط

رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان

رستوران ایرانی اورانوس در باتومی گرجستان

اگر شما نیز قصد سفر به باتومی در کشور گرجستان را دارید، حتما دانستن جایی برای سرو غذایی ایرانی بسیار جذاب خواهد بود؛ رستوران ایرانی اورانوس را در این پست به علاقه مندان شرکت در تور باتومی گرجستان معرف ...
نمایش همه
علاقه مندی ها ()