ثبت آگهی رایگان
اخذ ویزا آنلاین
آرامش سفر مجری تورهای طبیعت گردی ، داخلی و خارجی
آژانس سفیران گشت: ارائه خدمات ویزا و بهترین تورهای خارجی و داخلی
آژانس نائیریکا سفر : مجری تورهای داخلی و خارجی و خدمات اخذ ویزا

جاذبه های گردشگری دبی

8 / 10
از 415 کاربر
مرجع : بازدید : 4604
مطالب » کشور امارات » شهر دبی » چهارشنبه 6 بهمن 1400 در 15 : 13
در سفر به هر شهر و دیاری دانستن اطلاعات در مورد مناطق گردشگری آن شهر بسیار جذاب خواهد بود. در اینجا به معرفی تمام جاذبه های گرشگری شهر دبی می پردازیم تا اگر قصد شرکت در تور دبی را دارید، بتوانید با برنامه ریزی تمام این مناطق گردشگری را مشاهده نمایید.  سعی می نمایم در نهایت کوتاهی مطلب تمام جاذبه های گردشگری دبی را در قالب عکس و متن توضیح برای شما عزیزان به نمایش درآوریم.    پار ...
جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های گردشگری دبی

در سفر به هر شهر و دیاری دانستن اطلاعات در مورد مناطق گردشگری آن شهر بسیار جذاب خواهد بود. در اینجا به معرفی تمام جاذبه های گرشگری شهر دبی می پردازیم تا اگر قصد شرکت در تور دبی را دارید، بتوانید با برنامه ریزی تمام این مناطق گردشگری را مشاهده نمایید.

 سعی می نمایم در نهایت کوتاهی مطلب تمام جاذبه های گردشگری دبی را در قالب عکس و متن توضیح برای شما عزیزان به نمایش درآوریم. 

 


پارک آبی وایلدوادی دبی

پارک آبی وایلدوادی دبی

 یکی از بزرگترین پارک های آبی جهان و به جرات پیشرفته ترین پارک آبی جهان را می توان پارک آبی وایلدوادی دبی که نامید. در نزدیکی ساحل جمیرا و برج العرب قرار دارد؛ که بیش از 5 هکتار مساحت آن است. تعداد وسایل بازی آبی آن بیشتر از 23 نوع می باشد و دارای سریعترین سرسره آبی در دنیاست که سرعت سر خوردن از آن معادل 80 کلیومتر در ساعت می باشد. ضمن اینکه این پارک آبی جایزه بهترین طراحی پارک های آبی را از انجمن نوآوری در جهان دیافت نموده است. پس حتما در تور شهر دبی تجربه شرکت در این پارک آبی را از دست ندهید.


برج الخلیفه دبی

برج الخلیفه دبی

بزرگترین بنای ساخته شده ی به دست بشر از لحاظ ارتفاع می باشد که ارتفاع آن نزدیک به یک کیلومتر است. و معماران آن این بنا را کاملا ضد زلزله و حتی با قالبیت افزایش ارتفاع ساخته اند. ولی برجی در کشور عربستان جهت برتری ارتفاع نسبت به این بنا در حال ساخت می باشد. برج الخلیفه 160 طبقه دارد و در 4 ژاونویه سال 2010 افتحاح شد.


 پاساژ دبی مال

پاساژ دبی مالبزرگترین پاساژ تجاری دنیا مجتمع تجاری دبی مال می باشد. این پاساژ دارای یک آکواریم بسیار بزرگ که امکان غواصی در آن وجود دارد. همچنین دارای یک جنگل پر از انواع حیوانات و یک منطقه زمستانی با دمای صفر درجه که متصل به پیست اسکی زمستانی دبی که در ذیل به تشریح آن نیز خواهیم پرداخت. همه این موارد باعث جذابیت و محبوبیت این جاذبه گردشکری در دبی شده است. قطعا دلیل بسیاری از شرکت کنندگان در تور دبی دیدن  پاساژ بزرگ تجاری دبی مال است.


تور صحرا دبی

تور صحرا دبی

یکی دیگر از جذابیت های شرکت در تور دبی، حضور در تور صحرا یا به اصطلاح سافاری ( safari )  می باشد که امکان دیدن زندگی بادیه نشینان و همچنین سواری با ماشین های لنکروز وجود دارد که به آفورد صحرا نیز معروف است. گفته می شود در صورت اینکه بتوانید در تور صحرا دبی ماشین را چپ نمایید جایزه شما همان ماشین خواهد بود.


برج العرب دبی

برج العرب دبی

نمادی در شهر دبی را که بسیاری از تصاویر دبی با عکسی از این بنا به نمایش در می آید برج العرب دبی است. واحدهای این بنا جهت اجاره به متقاضیان ساخته شده است و 7 طبقه برج العرب در زیر آب وجود دارد که دارای نمای شیشه ای و آکوریوم جهت دیدن زندگی زیر آب نیز می باشد. صاحبان این بنا یا بهتر بگویم هتل ، سازه خود را هتل 7 ستاره برج العرب می نامند اما همانطر که می دانید دسته بندی جهانی هتل ها از یک ستاره تا 5 ستاره است.


 باغ وحش دبی

باغ وحش دبی

یکی دیگر از جذابه های گردشگری دبی را باغ وحش دبی می نامند. این باغ وحش دارای بیش از 200 گونه از جانداران است؛ تعداد زیادی از گونه های موجود در این باغ وحش از گونه های در حال انقراض حیات وحش نیز می باشند !!!


پیست اسکی سرپوشیده دبی

پیست اسکی سرپوشیده دبی

شاید باور کردنی نباشد در شهری که در تمامی سال روزهای فوق العاده گرم و آفتابی را تجربه می کند، پیست اسکی وجود داشته باشد. اما با درایت متخصصین گردشگری دبی، ایجاد پیست اسکی سرپوشیده با دمای صفر درجه سانتی گراد، این شهر را جذاب تر برای توریست های خود کرده است؛ حتی برای تجربه چند دقیقه سرما در دل گرمای شدید نزدیک به استوا، شرکت کنندگان در تور دبی این محل را تجربه خواهند کرد !!! این پیست بخشی از پروژه بزرگ دبی مال می باشد و برای جذابیت های بزرگترین سیتی سنتر دنیا یعنی دبی مال در سال 2005 در کنار آن افتتاح شده است.


 پارک ساحلی جمیرا دبی

پارک ساحلی جمیرا دبی

یک پارک زیبا در کنار ساحلی زیبا در شهر دبی، پارک جمیرا می باشد. سفارش می نمایم در صورت شرکت در تور دبی به ساحل جمیرا حتما تشریف ببرید. زیرا یکی دیگر از جاذبه های گردشگری دبی این پارک و ساحل زیبا نام دارد. ورودی این پارک 5 درهم امارات میباشد و ساعت بازدید آن 8 صبح تا 10 شب و در روزهای تعطیل تا ساعت 11 شب میباشد. داری پیست اسکیت و دوچرخه سواری مجهز و امکانات رفاهی جهت استراحت گردشگران و توریست های شهر دبی می باشد. همچنین روزهای شنبه کاملا به خانم ها و کودکان زیر 5 سال اختصاص دارد.


پارک مشرف دبی

پارک مشرف دبی

پارک مشرف که همه آن را با خانه ها و بناهای مینیاتوری و کوچک می شناسند و یکی دیگر از جاذبه های گردشگری دبی برای توریست ها می باشد. در این پارک خانه ها و معماری های مختلف جهان و همچنین بنا های مطرح جهان در نمای کوچک ساخته شده است که باعث جذابیت بیش از اندازه این پارک برای مراجعه کنندگان تور دبی شده است. ورودیه این پارک نیز 3 درهم می باشد.


شهر بچه ها دبی

شهر بچه ها دبی

محلی جذاب برای کودکان که در آن با سرگرمی های علمی و عملی آشنا خواهند شد و می توانند بسیاری از علوم و تکنولوژی ها را تجربه نمایند، شهر بچه های دبی است. که یکی از جاذبه های گردشگری مخصوص خانواده های شرکت کننده در تور دبی نام گرفته است که می توانند کودکان و نوجوانان بین 5 تا 12 سال را در این محل جهت سرگرمی راهی نمایند. شهر کودک دبی بخشی از پارک خور دبی می باشد.


پارک ساحلی الممزر دبی

پارک ساحلی الممزر دبی

تفریحگاه ساحلی الممزر پارکی جذاب برای گردشگران دبی و حتی مردم خود شهر دبی می باشد که در روزهای تعطیل شهر بسیار مورد استقبال نیز قرار می گیرد؛ می توان این پارک را نیز جزء جاذبه های گردشگری شهر دبی نیز دانست.


اتوبوس شگفت انگیز دبی

اتوبوس شگفت انگیز دبی

اتوبس شگفت انگیز نیز یکی از سرگرمی های ایجاد شده برای توریست های حاضر در شهر دبی می باشد که بعد از چرخیدن در شهر وارد خور دبی می شود و به خاطر این موضوع برای بسیاری از شرکت کنندگان تور دبی ایجاد شگفتی و جذابیت نموده است. 


اتوبوس دوطبقه دبی

اتوبوس دوطبقه دبی

تفکری دیگر برای جذابیت صنعت گردشگری دبی ایجاد راه اندازی اتوبوس دوطبقه برای توریست ها بوده است. شرکت کنندگان در تور دبی می توانند با این اتوبوس کل شهر را به مناظره به همراه یک تور لیدر بپردازند.


 

امیدواریم با درج این مطلب ، آگاهی مناسبی برای شما عزیزان برای شرکت در تور دبی ایجاد و معرفی کاملی از جاذبه های گردشگری دبی را انجام داده باشیم. لطفا در صورت مفید بودن این مطلب آن را از طریق لینک های ذیل در شبکه های اجتماعی برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری برای دوستانتان :

مطلبهای مرتبط

هتل های دبی

هتل های دبی

اگر به دنبال سفر به دبی هستید و قصد دارید قبل از شرکت در تور دبی اطلاعاتی در مورد هتل های دبی بدست آورید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید. در اینجا برای شما عزیزان هتل های دبی البته مطرح ترین ...
جاذبه های گردشگری دبی

جاذبه های گردشگری دبی

در سفر به هر شهر و دیاری دانستن اطلاعات در مورد مناطق گردشگری آن شهر بسیار جذاب خواهد بود. در اینجا به معرفی تمام جاذبه های گرشگری شهر دبی می پردازیم تا اگر قصد شرکت در تور دبی را دارید، بتوانید با بر ...
جغرافیای شهر دبی

جغرافیای شهر دبی

حتما شما دوست گرامی که این مطلب را مطالعه می نمایید قصد شرکت در تور دبی را دارید. ما برای شما در اینجا شهر مختصری در مورد جغرافیای شهر دبی را درج می نماییم تا راهنمای خوبی برای پیدا کردن شناخت مناسب ا ...
تاریخچه شهر دبی

تاریخچه شهر دبی

شهر دبی پیشرفته امروزی تا سال 1833 فقط یک روستای کوچک بود. در همان سال شخصی به نام شیخ مکتوم بن بطی آل مکتوم با اعضای خانواده و دوستان خود که تعداد آنها تنها 800 نفر بودند از شهر ابوظبی جدا شده و وارد ...
نمایش همه
علاقه مندی ها ()