ثبت آگهی رایگان
تلگرام تور
خدمات ویزا

علت نام گذاری برج ایفل

مرجع : بازدید : 494
ساخت برج ایفل در شهر پاریس فرانسه و در 31 مارس 1989 به پایان رسید. آغاز ساخت پروژه برج ایفل از دو سال و دو ماه قبل به دست گستاو ایفل که طراح و مهندس سازنده این برج نامیده می شود آغاز شد؛ علت نام گذاری برج ایفل نیز نام طراح و سازنده آن می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید برج ایفل تا سال 1930 به عنوان بلندترین سازه جهان شناخته می شد. علت ساخت برج ایفل 100 مین سالگرد انقلاب فرانسه بود.   ...
علت نام گذاری برج ایفل

علت نام گذاری برج ایفل

ساخت برج ایفل در شهر پاریس فرانسه و در 31 مارس 1989 به پایان رسید. آغاز ساخت پروژه برج ایفل از دو سال و دو ماه قبل به دست گستاو ایفل که طراح و مهندس سازنده این برج نامیده می شود آغاز شد؛ علت نام گذاری برج ایفل نیز نام طراح و سازنده آن می باشد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید برج ایفل تا سال 1930 به عنوان بلندترین سازه جهان شناخته می شد. علت ساخت برج ایفل 100 مین سالگرد انقلاب فرانسه بود.

 

اطلاعات تکمیلی برج ایفل:

  • تعداد قطعات برج ایفل: 18 هزار و سی و هشت قطعه فلزی است
  • تعداد پیچ و مهره ها: بیش از 2 و نیم میلیون
  • ارتفاع برج ایفل: 324 متر
  • وزن برج ایفل: 10 هزار تن

 علت نام گذاری برج ایفل

در صورتی که از مطلب برج ایفل استفاده نموده اید جهت حمایت از بریم تور از طریق دکمه های زیر لینک این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. لطفا کپی نکنید!!!

اشتراک گذاری برای دوستانتان :

مطلبهای مرتبط

علت نام گذاری برج ایفل

علت نام گذاری برج ایفل

ساخت برج ایفل در شهر پاریس فرانسه و در 31 مارس 1989 به پایان رسید. آغاز ساخت پروژه برج ایفل از دو سال و دو ماه قبل به دست گستاو ایفل که طراح و مهندس سازنده این برج نامیده می شود آغاز شد؛ علت نام گذاری ...